MASÁŽE

Uvolněte se a relaxujte!

KLASICKÁ MASÁŽ

ULEVTE SVALŮM A UVOLNĚTE SE!

Trápí vás bolesti zad, nebo byste potřebovali zkrátka jen popadnout „druhý dech“?

Masáž je nejstarší forma terapie. Aplikováním tlaku na svaly a tkáně zmírňuje bolest a stres. Zlepšuje krevní oběh a uvolňuje napětí. Klasická tzv. švédská masáž se doporučuje pro svalové uvolnění. Můžeme jí aplikovat i jako relaxační, regenerační, sportovní atd. Orientujeme se dle aktuálního stavu či požadavků klienta.

Manuální lymfodrenáž

Má za cíl podpořit a posílit původní, dosud zachovalou vstřebávací a transportní funkci mízního systému. Tuto speciální masáž provádí vždy zkušený lymfoterapeut, který pomalými kruhovitými hmaty odvádí periferní lymfu do sběrných lymfatických uzlin. Vedle účinku na mízní systém nelze pominout účinky této hmatové techniky na nervový systém, příčně pruhované svalstvo či zlepšení imunologické obrany organismu. Manuální lymfodrenáž není vhodná pro otoky způsobené např. onemocněním srdce, jater a ledvin. Naopak je určená pro pocit těžkých nohou, prevence křečových žil a celulitidy, zpevnění pokožky, posílení imunitního systému atd.

Reflexní masáž – segmentová technika

Reflexní masáž – segmentová technika je působení na organizmus reflexní cestou. Liší se od klasické masáže tím, že masáží ovlivňujeme reflexní změny, které vznikly a přetrvávají po různých problémech pohybového aparátu a disharmonii organismu. Masáž se provádí bez použití masážních prostředků s cílem odstranit tyto změny na kůži a tkáních. Potřebných účinků masáže dosáhneme prostřednictvím nervových spojů přes reflexní oblouky.

Masáž má velmi pozitivní účinek na funkční poruchy prokrvení, projevuje se změnou teploty pokožky, změnou napětí kůže, změnou respirace, peristaltikou střev aj.

Segmentová technika se využívá na rychlé odstranění bolestí a na znormalizování stavu při vegetativním podráždění.

ANTICELULITNÍ PROGRAM

POMERANČOVÁ KŮRA PATŘÍ DO PUNČE, NE NA STEHNA!

Pomerančová kůra patří do punče, ne na stehna! Na nenáviděné hrbolky na kůži používáme ověřené „pomerančožrouty“: přípravky s enzymy a guaranou. Speciální masáž s přípravky s aniticelulitidními účinky. Najdete v něm patentovaný komplex přírodních látek, a kromě vyhlazení kůže pomůže také se zpevněním kontur a redukcí podkožního tuku.

BAŇKOVÁNÍ

ULEVTE SVALŮM OD BOLESTI

Uzdravující sílu baněk znali už čínští lékaři ve starověku. Baňky přikládáme na reflexní zóny, akupunkturní body a bolestivá místa. Pod přiloženou baňkou se vytváří podtlak vytvářející intenzivní prokrvení, ke kterému by vám jinak nepomohla sebelepší masáž.

Baňky uvolňují bolestivě ztuhlé svaly, povzbuzují trávení, krevní oběh a vnitřní orgány včetně endokrinního systému. Ach, ta úleva! Příjemným vedlejším efektem je zmírnění až vymizení celulitidy. Baňkování totiž doslova rozproudí organismus a pomůže zbavit se nahromaděných škodlivin.

Vyzkoušet je samozřejmě můžete i zcela zdraví, jako alternativu klasické masáže. Překvapí vás, kolik skryté energie se v baňkování skrývá!

Medová masáž

Medová masáž je starobylá osvědčená léčitelská detoxikační metoda. Využívá výjimečných účinků medu (především detoxikačních a reflexních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování hloubkových usazenin a toxických látek z tělesných tkání. Přes reflexní zóny lze navíc medovou masáží příznivě působit i na mnohé orgány.

Není vhodné při alergii na med.

Ceník masážíCeník masáží

Rezervace

Pokud víte co chete, můžete si ihned zarezervovat termín!

[bookly-form show_number_of_persons=“0″]